قمار باز محسن چاوشی

قمار باز محسن چاوشی
انتشار : ۱۳۹۸/۳/۱۲ 1849 بازدید نویسنده : امین جاویدیان

قمار باز نام آلبوم جدید محسن چاوشی به تهیه کنندگی هادی حسینی می باشد. آلبوم قمار باز شمالی 10 الی 11 قطعه از شعرای کلاسیک کشورمان می باشد. آلبوم قمار باز در هفته پایانی خرداد ماه به بازار خواهد آمد.

آلبوم قمار باز محسن چاوشی

آلبوم قمار باز نام آلبوم جدید محسن چاوشی به تهیه کنندگی هادی حسینی می باشد.
آلبوم قمار باز که دهمین آلبوم رسمی محسن چاوشی می باشد در فاصله ای تقریبا هشت ماهه پس از آلبوم ابراهیم روانه بازار خواهد شد.

آلبوم قمار باز محسن چاوشی,قمار باز محسن چاوشی,دانلود قمار باز چاوشی


آمدن قمار باز بعد از ابراهیم

محسن چاوشی که پس از اتمام آلبوم ابراهیم که در شهریور ماه سال 97 پس از یک سال توانست مجوز هایش را با دردسر ها و حواشی فراوان بگیرد، در اینستاگرامش پستی را منتشر کرد که خبر از خستگی روحی و روانی او می داد.
او در این پست اعلام کرده بود که به دلیل خستگی ناشی از تولید آلبوم ابراهیم نیاز به استراحت دارد و مدتی را می خواهد از دنیای موسیقی فاصله بگیرد.

حال، انتشار آلبوم قمار باز پس از مدتی کوتاه از آلبوم ابراهیم و گفته های چاوشی مبنی بر فاصله گرفتن برای مدتی از دنیای موسیقی تعجب همگان را به خود جلب کرده است.
به بیانی دیگر گویا چاوشی نمی تواند از علاقه ی بی حد و وصفش از موسیقی و تولید آن دست بکشد.

دانلود آلبوم ابراهیم محسن چاوشی


قطعات آلبوم قمار باز محسن چاوشی :

آلبوم قمار باز شامل 10الی 11 قطعه خواهد بود که احتمالا اکثر این قطعات از سروده های مولانا هستند.
آلبوم قمار باز که برگرفته از نام قطعه محبوب خود محسن چاوشی در این آلبوم بنام قمار باز می باشد بر اساس شعر معروفی از مولانا ساخته شده است.

همچنین در این آلبوم قطعه ای با نام ای قوم به حج رفته وجود دارد که می تواند یکی از برگ های برنده این آلبوم باشد.

شعر قمار باز,دانلود آلبوم قمار باز,دانلود آلبوم جدید محسن چاوشی


اشعار آلبوم قمار باز از کیست؟ 

آلبوم قمار باز علی رغم آلبوم ابراهیم، که تمامی ترانه های آن از حسین صفا دوست و یار قدیمی چاوشی بوده از شاعران کلاسیک کشورمان خواهد بود.
در عین حال پیش تر اعلام شده بود که محسن چاوشی در البوم جدیدش در کنار اشعار مولانا و سعدی، غزلی از حافظ و شعری هم از وحشی بافقی خوانده است که پس از مدتی گزارشی دیگر مبنی بر حذف شعر حافظ و بافقی از این آلبوم به احتمال فراوان خبر داد.

از طرفی دیگر محسن چاوشی به تازگی چهار قطعه جدید را اجرا و در آلبومش گنجانده است که شاید دلیل حذف اشعار حافظ و بافقی همین امر باشد.

اشعار دوقطعه از این چهار قطعه از سروده های سعدی می باشد که این اشعار می تواند برای هواداران این خواننده یادآور تجربه شیرین قطعه "پریشان" در آلبوم امیر بی گزند باشد.

محسن چاوشی شعر "من ندانستم از اول که تو بی مهر و وفایی" از سعدی را هم پیشتر اجرا کرده است اما مشخص نیست سرنوشت این قطعه چه خواهد شد.


قمار باز یا ابراهیم ؟

وجه تمایز آلبوم قمار باز نسبت به آلبوم ابراهیم تنها اشعار و ترانه سراها نیستند بلکه تمایز آنها به ریتم ملودی ها و تنظیم های آنها بر می گردد.
شاید از این نظر قمار باز به امیر بی گزند نزدیک تر باشد.

در آلبوم قمار باز محسن چاوشی تعدادی قطعه شاد هم وجود خواهد داشت که با توجه به علاقه چاوشی به تبدیل کردن اشعار مولانا به موسیقی های طرب انگیز و شاد می شود حدس زد که این قطعات هم در ادامه ی آثاری همچون "به رقص آ" "قلاش" و "بیست هزار آرزو" است.


آمار فروش آلبوم های محسن چاوشی :

محسن چاوشی که از سال 87 مجوز فعالیت هایش را گرفته تا کنون 9 آلبوم منتشر کرده است که تمامی آنها با استقبال بینظیر هوادارانش مواجه شده اند.
بر اساس آمار فروش البوم ها که در انتهای هر سال اعلام می گردد اکثر آلبوم های محسن چاوشی جز پرفروش ترین های سال بوده اند و رکورد های مختلفی را برای خود زده اند.

گفته می شود آلبوم "یه شاخه نیلوفر" چاوشی آخرین آلبومی است که در ایران موفق شده از مرز فروش یک میلیون نسخه فیزیکی بگذرد.

آلبوم های "امیر بی گزند" و "ابراهیم" نیز آخرین آلبوم هایی هستند که با اعلام سامانه فروش آنلاین بیپ تونز صاحب عنوان پرفروش ترین آلبوم های سال 95 و 97 بوده اند.


زمان پخش آلبوم قمار باز محسن چاوشی :

محسن چاوشی این روزها سخت مشغول کار بر روی آلبوم جدیدش است و اگر همه چیز خوب پیش برود آلبوم قمار باز هفته آینده برای چاپ فیزیکی آماده خواهد شد.
البته این امر منوط بر این است که چهار قطعه جدید این آلبوم هم بتواند مجوز های لازم را از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بگیرد.

در هر صورت هدف محسن چاوشی و تهیه کننده آلبوم قمار باز این است که آلبوم را برای انتشار در هفته پایانی خرداد ماه آماده کنند.


دانلود آلبوم قمار باز محسن چاوشی
پس از انتشار آلبوم
از
اینجا