سریال هیولا در راه است

سریال هیولا در راه است
انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۶ 1575 بازدید نویسنده : سیدمهدی وزیری

سریال هیولا کار جدید مهران مدیری که در شبکه پخش نمایش خانگی ارائه می شود.این سریال لقب بمب خنده سال ۹۸ به خود گرفته است.

سریال هیولا کار جدید مهران مدیری که در شبکه پخش نمایش خانگی ارائه می شود.کسانی که دنبال کننده فیلم و سریال های طنز در ایران هستند قطعا نام مهران مدیری برای آن ها آشناست.

مهران مدیری که در سریال های قبلی خود بسیار موفق بوده است دست به ساخت سریال جدیدی زده است که می توان پیش بینی کرد که این سریال هم موفقیت چشم گیری به دنبال دارد.

خلاصه داستان سریال هیولا

سریال هیولا درباره زن و شوهری است که زندگی آن ها یک خط سیر ساده و سالمی دارد اما با برخورد به مردی زندگی این زوج باعث تغییر مسیر و ورود به کار های خلاف می شود . از دل این داستان موقعیت های خنده داری شکل خواهد گرفت .
این سریال مانند برنامه دورهمی کنایه هایی سیاسی خواهد داشت.

بازیگران سریال هیولا

سریال هیولا با بازی فرهاد اصلانی ، مهران مدیری ، شبنم مقدمی ، گوهر خیر اندیش ، شیلا خداداد ، محمد بحرانی ، سیما تیر انداز ، میرطاهر مظلومی ، نیما شعبان نژاد ، عرت اله مهر آوران ، فرزین محدث ، افشین زینوری و محسن قاضی مرادی جلوی دوربین رفته است.

نقش اصلی این سریال برعهده فرهاد اصلانی و شبنم مقدمی و مهران مدیری است.در واقع مقدمی و اصلانی نقش زوج درستکار و مهران مدیری نقش مرد تاثیرگذار در زندگی این زوج را ایفا می کند.

 

پیمان قاسم خانی در هیولا,سریال هیولا,دانلود سریال هیولا

همکاری مهران مدیری و پیمان قاسم خانی

از نکات مهم این سریال همکاری دوباره مهران مدیری و پیمان قاسم خانی است .

مدیری و قاسم خانی در گذشته در سریال شب های برره در کنار هم حضور داشتند و یکی از محبوب ترین سریال های طنز سینما را تولید کردند.

پیمان قانع طراح دکور هیولا

پیمان قانع درباره دکورسازی برای سریال هیولا به گارگردانی مدیری بیان کرد . این سریال تعدادی زیاد حدود 100 الی 150 لوکیشن دارد ما هنوز درگیر تصویر برداری این سریال هستیم .

همچنین تعداد بازیگران هیولا هم زیاد هستند. همچنین قانع بیان کرده است که دکورهای این سریال در ناکجا آباد است.

 

سریال هیولا مهران مدیری,مهران مدیری

 

تیزر سریال هیولا

 

زمان پخش سریال هیولا

با رونمایی از پوستر سریال «هیولا»، اعلام شد تازه‌ترین کار مهران مدیری در شبکه نمایش خانگی، از دوشنبه هفته آینده پخش خواهد شد.

هیولا، سریال تازه مهران مدیری از ۹ اردیبهشت، دوشنبه هر هفته، در شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود.

به همین مناسبت، نخستین پوستر این سریال هم منتشر شد که عکسی سه نفری از پیمان قاسمخانی، مهران مدیری و فرهاد اصلانی روی آن دیده می‌شود. 

متن «هیولا» توسط پیمان قاسم‌خانی نوشته شده است و سیدمصطفی احمدی تهیه‌کنندگی آن را برعهده دارد. در این سریال، مهران مدیری، فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، نیما شعبان‌نژاد و ... به ایفای نقش می‌پردازند.

دانلود

 

تصاویری از عوامل پشت صحنه سریال هیولا

سریال هیولا شاهکار مهران مدیری

 

محمد بحرانی درهیولا,سریال هیولا به همراه محمد بحرانی

 

فرهاد اصلانی در هیولا,فرهاد اصلانی ومهران مدیری

 

'گوهر خیراندیش در هیولا

 

نیما شعبانخانی در هیولا

 

عوامل صحنه  سریال هیولا

 

پیمان قاسم خانی در سریال جدید هیولا

 

شبنم مقدمی در هیولا

 

تصویر برداران سریال هیولا

 

شیلاخداداد در سریال هیولا,